LATA DOŚWIADCZEŃ

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe “Lech” Sp. z o.o. powstało w 1988 roku i działa z powodzeniem nieprzerwanie na rynku krajowym i zagranicznym.  Posiadamy doświadczenie w generalnym wykonawstwie robót budowlanych w zakresie budowy osiedli mieszkaniowych, obiektów wojskowych, użyteczności publicznej oraz dla potrzeb służby zdrowia i kultu religijnego i renowacji zabytków. Prowadzimy również działalność deweloperską w obszarze budownictwa mieszkaniowego.

ROZWÓJ FIRMY

Wynika między innymi ze zrównoważonej polityki personalnej. Obok doświadczonej kadry kierowniczej, LECH zatrudnia wyłącznie wysoko wykwalifikowanych pracowników budowlanych. To właśnie dzięki nim oraz stawiając na jakość i bezpieczeństwo przy realizacjach budów możemy konkurować z innymi przedsiębiorstwami.

LECH OKNA I DRZWI Z PCV

Zainteresowanie rynku budowlanego nowoczesnymi rozwiązaniami i materiałami budowlanymi sprowokowało rozpoczęcie w 1997 roku produkcji stolarki okiennej i drzwiowej z PCV, która w pierwszej kolejności zabezpieczała potrzeby realizowanych przez P.W. Lech Sp. z o.o. budów. Aby podnieść jakość stolarki, jak również sprostać coraz bardziej rygorystycznym wymaganiom ochrony środowiska, zwiększyć komfort pracy pracowników oraz zwiększyć produkcję w 2009 roku rozbudowano halę produkcyjną i zakupiono nowoczesne w pełni zautomatyzowane centrum produkcji stolarki, z PCV. Wyprodukowana na tej linii w oparciu o profile TROCAL i KBE stolarka jest produktem nowoczesnym spełniającym wymagania odbiorcy indywidualnego oraz firm budowlanych jak również zagranicznych. W nasze okna wyposażone są:

  • budynki mieszkalne
  • obiekty wojskowe i policyjne
  • obiekty służby zdrowia budynki zabytkowe

Około 50% produkcji zakładu stolarki PCV sprzedawane jest na rynek niemiecki.

STOLARKA ALUMINIOWA I FASADY

Od 2007 roku wprowadzono na rynek również stolarkę aluminiową oraz fasady produkowane przez DOMIX – podmiot powiązany, do których wytwarzania służy w pełni zautomatyzowana, sterowana komputerowo linia technologiczna, bazując na systemach Aluprof, Schüco, Reynaers, Yawal i Aliplast. domix

WYSOKA JAKOŚĆ USŁUG

Wieloletnie doświadczenie gwarantuje wykonanie prac budowlanych zgodne z zasadami i normami.

GWARANCJA I BEZPIECZEŃSTWO

Nie odbywały się żadne spory sądowe z tytułu świadczonych usług. Nigdy też nie było prowadzone postępowanie egzekucyjne.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

Posiadamy wykwalifikowaną kadrę inżynieryjno techniczną z odpowiednimi uprawnieniami.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Czytaj więcej OK