LATA DOŚWIADCZEŃ

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe “Lech” Sp. z o.o. powstało w 1988 roku i działa z powodzeniem nieprzerwanie na rynku krajowym i zagranicznym.  Posiadamy doświadczenie w generalnym wykonawstwie robót budowlanych w zakresie budowy osiedli mieszkaniowych, obiektów wojskowych, użyteczności publicznej oraz dla potrzeb służby zdrowia i kultu religijnego i renowacji zabytków. Prowadzimy również działalność deweloperską w obszarze budownictwa mieszkaniowego.

ROZWÓJ FIRMY

Wynika między innymi z rozważonej polityki personalnej. Obok doświadczonej kadry kierowniczej, LECH zatrudnia wyłącznie wysoko wykwalifikowanych pracowników budowlanych. To właśnie dzięki nim oraz stawiając na jakość i bezpieczeństwo przy realizacjach budów możemy konkurować z innymi przedsiębiorstwami.

LECH OKNA I DRZWI Z PCV

Zainteresowanie rynku budowlanego nowoczesnymi rozwiązaniami i materiałami budowlanymi sprowokowało rozpoczęcie w 1997 roku produkcji stolarki okiennej i drzwiowej z PCV, która w pierwszej kolejności zabezpieczała potrzeby realizowanych przez P.W. Lech Sp. z o.o. budów. Aby podnieść jakość stolarki, jak również sprostać coraz bardziej rygorystycznym wymaganiom ochrony środowiska, zwiększyć komfort pracy pracowników oraz zwiększyć produkcję w 2009 roku rozbudowano halę produkcyjną i zakupiono nowoczesne w pełni zautomatyzowane centrum produkcji stolarki, z PCV. Wyprodukowana na tej linii w oparciu o profile TROCAL i KBE stolarka jest produktem nowoczesnym spełniającym wymagania odbiorcy indywidualnego oraz firm budowlanych jak również zagranicznych. W nasze okna wyposażone są:

  • budynki mieszkalne
  • obiekty wojskowe i policyjne
  • obiekty służby zdrowia budynki zabytkowe

Około 50% produkcji zakładu stolarki PCV sprzedawane jest na rynek niemiecki.

STOLARKA ALUMINIOWA I FASADY

Od 2007 roku wprowadzono na rynek również stolarkę aluminiową oraz fasady produkowane przez DOMIX – podmiot powiązany, do których wytwarzania służy w pełni zautomatyzowana, sterowana komputerowo linia technologiczna, bazując na systemach Aluprof, Schüco, Reynaers, Yawal i Aliplast. domix

WYSOKA JAKOŚĆ USŁUG

Wieloletnie doświadczenie gwarantuje wykonanie prac budowlanych zgodne z zasadami i normami.

GWARANCJA I BEZPIECZEŃSTWO

Nie odbywały się żadne spory sądowe z tytułu świadczonych usług. Nigdy też nie było prowadzone postępowanie egzekucyjne.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

Posiadamy wykwalifikowaną kadrę inżynieryjno techniczną z odpowiednimi uprawnieniami.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Czytaj więcej OK