BUDOWNICTWO MIESZKANIOWE

Budownictwo mieszkaniowe stanowi stały i trwały element w działaności wykonawczej firmy. Wykonujemy budynki dla spółdzielni mieszkaniowych, deweloperów i inwestorów indywidualnych.

Dowiedz się więcej

Budownictwo użyteczności publicznej

Różnorodność obiektów wykonywanych na potrzeby kultu religijnego, oświaty, opieki zdrowotnej, społecznej, socjalnej, sportu, obsługi pasażerów w transporcie kolejowym i lotniczym oraz budynków socjalnych i biurowych pokazują nasz pełen profesjonalizm realizacyjny i możliwość sprostania wszelkim wymaganiom technicznym, technologicznym i organizacyjnym oraz oczekiwaniom inwestora.

Dowiedz się więcej

BUDOWNICTWO ZAGRANICZNE

Zdobyte w okresie funkcjonowania firmy doświadczenie wykonawcze, ciągłe doskonalenie procesów organizacyjnych i logistycznych oraz utrzymywanie na wysokim poziomie zdolności księgowo-podatkowych pozwoliły na podjęcie realizacji budów za granicą.

Dowiedz się więcej

BUDOWNICTWO WOJSKOWE I SPECJALISTYCZNE

Wykonywanie takich obiektów wiązało się z posiadaniem specjalistycznej wiedzy inżynierskiej i umiejętności wykonawczych ale również posiadania uprawnień pozwalających na ochronę informacji niejawnych przez firmę jako instytucję jak i przez jej pracowników.

Dowiedz się więcej

BUDOWNICTWO INŻYNIERYJNE I PRZEMYSŁOWE

Posiadamy doświadczenie w budownictwie przemysłowym oraz usługowym. Budujemy hale przemysłowe i magazynowe z drogami dojazdowymi, parkingami i placami manewrowymi.

Dowiedz się więcej

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Czytaj więcej OK